REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Dolnośląski Delfinekinwestycja
Pokaż inwestycję
Dolnośląski Delfinek
Twardogóra, Wrocławska 39
Pomorska 185inwestycja
Pokaż inwestycję
Pomorska 185
Łódź, Widzew, Pomorska 185
Osiedle Ogrodoweinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Ogrodowe
Świętochłowice, Bolesława Chrobrego 11
Na Skałceinwestycja
Pokaż inwestycję
Na Skałce
Jaworzno, Insurekcji Kościuszkowskiej
Nova Pogoriainwestycja
Pokaż inwestycję
Nova Pogoria
Dąbrowa Górnicza, Zakładowa 65
Apartamenty Mickiewiczainwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Mickiewicza
Żyrardów, Adama Mickiewicza
Chmielna Conceptinwestycja
Pokaż inwestycję
Chmielna Concept
Żyrardów, Chmielna
Wille Poziomkowainwestycja
Pokaż inwestycję
Wille Poziomkowa
Bieganów, Poziomkowa
Zatoka Komfortuinwestycja
Pokaż inwestycję
Zatoka Komfortu
Żyrardów, Kolumba
inwestycja
Pokaż inwestycję
Ławica Shopping Park
Poznań, Bukowska 273/277
W Gdańsku za 179,5 mln złotych powstanie bioelektrociepłowniaartykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku za 179,5 mln złotych powstanie bioelektrociepłownia
Inwestycja o wartości 179,5 mln złotych umożliwi przetwarzanie 60 tysięcy ton bioodpadów rocznie w energię elektryczną, ciepło i certyfikowany nawóz organiczny. Uruchomienie instalacji planowane jest w drugiej połowie 2028 roku. Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, podpisała z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę na dofinansowanie budowy bioelektrociepłowni w gdańskim Zakładzie Utylizacyjnym.
Polenergia rozpędza się w realizacji wielkoskalowych projektów energetycznychartykuł
Pokaż artykuł
Polenergia rozpędza się w realizacji wielkoskalowych projektów energetycznych
Polenergia rozpędza się w realizacji wielkoskalowych projektów energetycznych – buduje offshore i nowe aktywa na lądzie, a wkrótce też magazyny energii. Dzięki silnym fundamentom i zgromadzonym środkom pieniężnym w wysokości 1,3 mld zł, Polenergia odważnie realizuje strategiczne projekty offshore i rozwija inwestycje lądowe, w tym projekty magazynów energii o mocy ok. 500 MW oraz nową farmę fotowoltaiczną o mocy 35 MW.
[Wrocław] Na wrocławskim lotnisku budują nową bazę śmigłowców pogotowia ratunkowegoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na wrocławskim lotnisku budują nową bazę śmigłowców pogotowia ratunkowego
Już za rok na wrocławskim lotnisku powstanie Baza Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego. Będzie...
[zachodniopomorskie] Krajnik: Siemens dostarczy przesuwniki fazowe za 429,3 mln złartykuł
Pokaż artykuł
[zachodniopomorskie] Krajnik: Siemens dostarczy przesuwniki fazowe za 429,3 mln zł
Polskie Sieci Elektroenergetyczne rozstrzygnęły przetarg na dostawę i montaż przesuwników fazowych n...
[Poznań] MAN nowym najemcą w Business Garden Poznańartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] MAN nowym najemcą w Business Garden Poznań
Vastint Poland podpisał kolejną dużą umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden...
[Warszawa] Concept Tower – pierwszy biurowiec w Polsce z podwójną certyfikacjąartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Concept Tower – pierwszy biurowiec w Polsce z podwójną certyfikacją
Stołeczny budynek biurowy Concept Tower zdobył zielony certyfikat LEED Gold. Jest to pierwszy w Pol...
DB Schenker zainwestował w strefie Rzeszów-Dworzyskoartykuł
Pokaż artykuł
DB Schenker zainwestował w strefie Rzeszów-Dworzysko
DB Schenker uruchomił operacje w nowym terminalu w strefie "Rzeszów-Dworzysko". Obiekt liczy blisko...
Start nowej, wielkiej inwestycji F.S.O. PARK w Warszawie coraz bliżej artykuł
Pokaż artykuł
Start nowej, wielkiej inwestycji F.S.O. PARK w Warszawie coraz bliżej
15 maja zakończył się dialog poświęcony etapowi I planowanej przez OKAM warszawskiej inwestycji F.S.O. PARK. Odbyło się 6 spotkań, w których wzięło udział łącznie 109 osób. Dodatkowo przez stronę internetową zostały zgłoszone 43 opinie i zapytania dotyczące m.in. infrastruktury komunikacyjnej czy placówki edukacyjnej. OKAM zakłada powstanie w ramach etapu I ok. 2 000 mieszkań, ok. 60 lokali handlowo-usługowych, 3-ciągowej publicznej szkoły podstawowej oraz fragmentu centralnego parku. Do połowy czerwca OKAM opublikuje na stronie www.fso-park.pl/dialog raport podsumowujący dialog o etapie I inwestycji.
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w woj. podlaskim
Kolejna inwestycja polskiej firmy w województwie podlaskim. Tym razem w branży mleczarskiej. SM Mlekovita zainwestuje ponad ćwierć miliarda złotych w budowę nowej fabryki w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Nowe przedsięwzięcie pozwoli tej znanej polskiej firmie zwiększyć moce produkcyjne. Dzięki nowej inwestycji powstaną też nowe miejsca pracy.
[Polska] Między RnS a MdMartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Między RnS a MdM
Po zakończeniu Rodziny na Swoim, a przed rozpoczęciem Mieszkania dla Młodych, rynek nieruchomości zo...
REKLAMA